Szpital Powiatowy w Chmielniku - zatrudni psychologów

Szpital Powiatowy w Chmielniku zatrudni psychologów do pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego i Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym.

Rodzaj umowy: umowa cywilnoprawna
Wymiar czasu pracy:
1.    12:00 godzin tygodniowo w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym,
2.    6 godzin tygodniowo w Poradni Zdrowia Psychicznego
Termin rozpoczęcia: od dnia 01 grudnia 2016 roku lub do uzgodnienia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Wykształcenie i wymagania:
    1. psycholog posiadający tytuł specjalisty w dziedzinie    psychologii klinicznej, lub psycholog w trakcie specjalizacji w     dziedzinie psychologia kliniczna, lub psycholog z     udokumentowanym co najmniej dwuletnim doświadczeniem w     pracy klinicznej,
2.    oraz posiadanie „Certyfikatu Psychoterapeuty” lub w trakcie.
Zakres obowiązków obejmuje:
- świadczenie porad psychologicznych pacjentom Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego i Poradni Zdrowia Psychicznego oraz prowadzenie sesji psychoterapii indywidualnej pacjentom Poradni Zdrowia Psychicznego.
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o Kontakt : 41 354 21 36 wew. 137 ( kadry )w godz. 07:00 – 14:35 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Adres szpitala: 26-020 Chmielnik, ul. Kielecka 1-3.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Ogłoszenie_psycholog.pdf)Ogłoszenie psychologogłoszenie zatrudnię psychologa662 Kb