Festyn Z pomocą szpitalowi zakończony

Dostępność:

W niedzielę 13 sierpnia na rynku w Chmielniku odbył się coroczny festyn pod hasłem „Z Pomocą Szpitalowi”. Jak zawsze nie zabrakło przedstawicieli władz lokalnych i powiatowych, obecni byli parlamentarzyści oraz mieszkańcy miasta i gminy.

Dzięki aukcji, loterii, zbiórki do puszek przy parafiach i innym wpłatom udało się zebrać

20 393 zł

Zarząd Starostwa Powiatowego w Kielcach dołożył czek o wartości

50 000 zł

na zakup sprzętu medycznego.

Wszystkim biorącym udział w organizowanej akcji bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Fot. Sebastian Papucki

Udostępnij