Na rynku w Chmielniku w dniu 01.09.2019 odbył się festyn pod hasłem "Z pomocą Szpitalowi". Szpitał otrzymał dofinansowanie na zakup sprzętu medycznego w wysokości 80000 - Starostwo Powiatowe w Kielcach; 30000 - Miasto i Gmina Chmielnik oraz ok. 14 tyś zebrane podczas aukcji i loterii fantowej oraz zbiórce do puszek organizowanej przez Rycerzy Kolumba. Wszystkim darczyńcą i biorącym udział w Festynie, Serdecznie Dziękujemy.
Dyrektor oraz Personel Szpitala




